Infinity Dashboard 1.4.1 » ExSite PREMIUM
Infinity Dashboard 1.4.1
Infinity Dashboard 1.4.1
Infinity Dashboard 1.4.1 | macOS | 102 mb

Nieskończoność panelu pozwala śledzić wszystko przez jego świetnie zorganizowany interfejs. Z ponad 35 wbudowanych modułów, można kontrolować wszystko, począwszy od bieżącej pogody, czasu, strona www, statystyki, ceny akcji, urodziny i wiele innych


możesz nawet pisać własne moduły do śledzenia praktycznie wszystko, co chcesz.
Mając wszystkie dane są monitorowane i aktualizowane automatycznie w ramach jednej aplikacji, co oznacza, że nie musisz tracić czasu w ciągu dnia stale sprawdzając kilka witryn sieci web, wystarczy na bieżąco z tym, co jest dla ciebie ważne. Cm. aplikacja zarobek sklepu, Wyświetleń na YouTube, fani Facebook, firma fitbit statystyki, kursy walut, system Mac informacje i wiele więcej od pierwszego wejrzenia.
Niektóre moduły obsługują powiadomień, co pozwoli ci uzyskać poinformowani o istotnych zmianach w danych, które śledzisz. Na przykład, możesz otrzymać powiadomienie, gdy cena towaru Można śledzić na Amazon zmian.
Można dodać odpowiedni emoji ikony obok grupy, utworzonej w nieskończoność desce rozdzielczej, aby określić dodatkowe ustawienia interfejsu - to również pomaga łatwo zidentyfikować różne sekcje w panelu sterowania.
: OS x 10.10 lub nowszej wersji 64-bitowej
:

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 44  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler