StudioLine Web Designer 4.2.42 Multilingual Portable » ExSite PREMIUM
StudioLine Web Designer 4.2.42 Multilingual Portable
StudioLine Web Designer 4.2.42 Multilingual Portable
StudioLine Web Designer 4.2.42 Multilingual Portable | 123 MB

StudioLine web-projektant 4 integruje elementy do tworzenia, publikacji i konserwacji profesjonalnych stron internetowych w jednolity interfejs użytkownika - strony edytor, archiwum zdjęć i edycji, efekty graficzne, wydanie zarządzania, edytor szablonów i Zarządzanie stroną


projektowanie Stron internetowych z wbudowanym edytorem zdjęć i archiwalnych
twój tworzyć kolaże, edytować zdjęcia i stosować efekty graficzne bezpośrednio w Edytorze stronę i od razu widać efekty. Z mediów przeglądarka mediów aktywów - zdjęcia, grafiki, wideo i audio bity. Narzędzia obrazu (filtry) stosuje się w razie potrzeby w trakcie pracy w układzie stron internetowych. Szablony strony pozwalają umieścić elementy projektu dokładnie i konsekwentnie, za pomocą linijki i szefa kierownictwa. Łatwe tworzenie menu i sub-menu dla łatwej nawigacji witryny
.Nie HTML wiedzy w zakresie programowania
użyć edytor stron dodawać treści na swoich stronach. Umieścić tekst i zdjęcia w razie potrzeby, aż będziesz zadowolony z wyniku. Można umieścić zawartość swobodnie w dowolnym miejscu na Swojej stronie, korzystania z różnych dostępnych układów Aids. Oczywiście, fragmenty swój własny kod HTML może być wprowadzony, jeśli kiedykolwiek potrzebne
.Nieregularne obrazy figur
w StudioLine, obrazu nie ogranicza się do prostokątnej formy. Rzeczywistego kształtu obrazu określa to aktywny obszar, a nie tylko w StudioLine edytora, a także na opublikowanej stronie. Pozwala to skomplikowane warstwy obrazów bez konieczności tworzenia i utrzymania tradycyjnych "map nawigacyjnych".
Cienie, ramki, gradienty, zaokrąglone narożniki
nie ma potrzeby zewnętrznego oprogramowania do edycji obrazów lub nauka składni HTML i CSS. Z StudioLine, można łatwo zaprojektować elementy graficzne, za pomocą wbudowanych narzędzi obrazu.
Elementy konstrukcji
korzystanie z inteligentnych obiektów kontenerów, zwanych elementami projektu, aby automatycznie rozmieścić tekst i zdjęcia w siatce. Różne opcje sterowania zasady składu, takie jak poziome i pionowe wyrównanie, wcięcia i pola. Z tej informacji, StudioLine będzie dynamicznie wyrównanie i zawiera teksty i obrazy, aby pasowały do szerokości kolumny.
Profesjonalnej edycji obrazu
liczne obrazy narzędzi, takich jak balans bieli, maska wyostrzająca Oder mikser RGB są dostępne. Wszystkie kroki edycji bez zniszczenia; są one przechowywane w bazie danych, a oryginalny obraz pozostaje nienaruszona. Kilka szybkich kroków i twój zestaw zdjęć będzie wyglądać jak pokaz slajdów, jest publikowany w postaci galerii w internecie lub nagrać na płytę cd/DVD-rom lub wysłane e-mailem w kręgu przyjaciół.
Archiwalne prosty
kategoryzować swoje zdjęcia z nieograniczoną tekstu w systemie i dojść użytkowników lub przypisać słowa kluczowe i oceny. Po tym, wyszukiwanie konkretnego obrazu lub odpowiednie pod określony temat-to gra dla dzieci.
Telefony strony
projektowania stron internetowych dla urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Web efekty generowane przez StudioLine zoptymalizowane do pracy na wszystkich popularnych urządzeń mobilnych internetowych.
Pokaz slajdów osadzić na stronie internetowej
tylko dodawanie i usuwanie zdjęć w swój MediaCenter-to wszystko, co jest wymagane, aby zmienić swój pokaz slajdów - nie trzeba ręcznie odświeżyć stronę za każdym razem.
- W SYSTEMIE Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 dla
- wielordzeniowy procesor z minimalną częstotliwością 1,6 Ghz, powyżej
- 2 GB pamięci ram, zalecane więcej
- 150 Mb miejsca na dysku dla programu (włącz dodatkową przestrzeń dla danych)
- 24 bit karta graficzna o rozdzielczości 1024 x 768
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 15  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler