VideoDuke 1.0 » ExSite PREMIUM
VideoDuke 1.0
VideoDuke 1.0
VideoDuke 1.0 | macOS | 26 mb

Pobierz filmy na komputerze Mac z VideoDuke! Obsługuje wszystkie popularne wideo internetowych i zapisać wideo w różnych formatach. Możesz również streaming wideo na Mac miło dużą prędkością i z doskonałą jakością


można każdy film, który chcesz za pomocą jednego kliknięcia! Po prostu wkleić link do filmu i VideoDuke zrobi resztę.
W łatwym trybie można uzyskać szybki dostęp do muzyki, filmów, filmów, seriali, bajki dostępny z Vimeo, YouTube i Dailymotion. Pliki mogą być zapisane w formatach 3GP, MP4 i plików M4V, flv i preferowaną rozdzielczość: 360р, HD w rozdzielczości 720p i HD 1080p lub inne.
Pobierz pełne listy odtwarzania YouTube i kanały
z VideoDuke można zapisać pełne kanałów i list odtwarzania z YouTube. Po prostu jak poszczególne wideo można wybrać jakość dla każdego wideo: 1440p, 1080p, 720p, 480р, 360р, 240р, lub 180p.
Pobierz Mp3
VideoDuke także filmy z YouTube w postaci plików dźwiękowych. Nie wymaga żadnego konwersji - po prostu otrzymasz ścieżkę dźwiękową zamiast oryginalnego klipu na YouTube. Aplikacja zapisuje nazwę utworu i okładka albumu i może zapisywać pliki w formacie WebM, MP3 i innych formatach.
Za pomocą VideoDuke jest proste i intuicyjne - wystarczy wpisać słowa kluczowe w aplikacji, aby znaleźć wideo, które można znaleźć w internecie. Można również wyszukiwać filmy w przeglądarce internetowej - VideoDuke obsługuje wszystkie popularne witryn wideo, takich jak YouTube i Dailymotion i Vimeo z przyciskami szybkiego dostępu.
W trybie zaawansowanym VideoDuke dostaniesz głębsze opcje, gdy Ing treści. Na przykład, można zobaczyć wszystkie środki uzyskane od stron internetowych, w tym wideo, audio, animacji flash, obrazów itp., aby Przełączyć na odpowiednią zakładkę, aby zobaczyć dokładnie typy plików trzeba .
OS X 10.10 lub nowszej wersji 64-bitowej

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 10  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler