Word Counter Pro 1.7.2 Mac OS X » ExSite PREMIUM
Word Counter Pro 1.7.2 Mac OS X
Word Counter Pro 1.7.2 Mac OS X
Word Counter Pro 1.7.2 MacOSX | 6 MB

Słowo liczyć Pro jest prostym i potężnym aplikacji dla pisarzy. Licznik ze słowem Pro możesz przeglądać statystyki na e-maile, takie jak ilość słów, Ilość znaków, przyjąć karę, wziąć wiersz, akapit liczyć, i wiele więcej


słowo licznik Pro pozwala przeglądać statystyki w sześciu różnych sposobów:
1. Wpisz lub wklej tekst w polu.
2. Jest obsługiwany przez przeciągnięcie pliku tekstowego w oknie
.3. Jest licznik słów na temat oglądać obsługuje plik tekstowy, jak zmienić go w innej aplikacji. Gdy licznik słów o tekście zobacz plik w oknie pop-up na ekranie pojawi się menu dane statystyczne, które są aktualizowane, jak piszesz.
4. Użyj słowa działaniu licznika Pro, aby zebrać statystyki dla zaznaczonego tekstu w dowolnym edytorze tekstu, który obsługuje rozszerzenia czynności (np. baterii).
5. Wybierz "Zrobić statystyki licznika słów o" opcję menu za pomocą menu serwisowego na zaznaczonym tekście praktycznie w każdej aplikacja do edycji tekstu na MacOS.
6. Wybierz trzy tuziny rtf i txt lub. docx-plik w programie Finder i wybierz "zobacz w Counter zdanie o" z menu z menu "Narzędzia".
Słowo licznik Pro pozwala również zastosować własne ustawienia. Niektóre z niestandardowych ustawieniach można określić to:
-ustawić niestandardowy Rozmiar strony, aby określić liczbę wierszy. Dla ścisłości, słowo licznik banknotów Pro zlicza liczbę wierszy, pomiarowa w stosunku do danego rozmiaru strony.
-Zmiana lewego i prawego marginesu niestandardowy Rozmiar strony, który będzie również wpływać na liczbę wierszy
. -Używać minimalną ilość zdań, niezbędnych do pkt liczyć. Większość oprogramowania do przetwarzania tekstu będzie poprawnie nagłówki hrabia i wierszy tekstu, nagłówki, akapity, nawet jeśli nie są one częścią ciała dokumentu. Wymaga liczbę zdań na każdy element można prowadzić w bardziej dokładną ilość towaru, jak złamane słowa nie są traktowane jako punkty.
Słowo licznik Pro obsługuje następujące typy plików:
kilkudziesięciu
-РТФ
-TXT
-pliki docx
dodatkowe usługi:
-zobacz statystyki dla wielu plików jednocześnie.
-Statystyki eksportu dokumentów w osobnym pliku na dysku.
Kompatybilność: z OS X 10.10 lub nowszy, 64-bitowy procesor
-

DOWNLOAD
rapidgatorPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 54  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler