Lighten PDF Converter Master 6.1.0 Multilingual + Portable » ExSite PREMIUM
Lighten PDF Converter Master 6.1.0 Multilingual + Portable
Lighten PDF Converter Master 6.1.0 Multilingual + Portable
Lighten PDF Converter Master 6.1.0 Multilingual + Portable | 7.8/8.2 Mb

PDF-to czasami prawdziwy ból głowy, zwłaszcza, gdy chcesz zmienić lub Skopiować zawartość do innych formatów dokumentów. Zaoszczędź sobie trochę czasu, pozwól ułatwić konwerter PDF Kreator dostać pracę konwersji zrobione


może On szybko przekonwertować PDF do 8 popularnych formatów dokumentów, w tym Microsoft pakietu office (Word, PowerPoint i Excel), obraz i tekst. Rozjaśnić konwerter PDF Master jest przeznaczony dla oszczędności swojego cennego czasu
.Bogaty wybór formatów wyjściowych
rozjaśnić konwerter PDF Kreator pozwala na przeglądanie i konwersję plików PDF w 8 popularnych formatów dokumentów. Możesz przekonwertować plik PDF do programu Microsoft Word (w Formacie docx .doc) do łatwej edycji, kopiowania i każda inna wersja, lub pobierania danych w programie Excel (.xlsx) lub CSV w celu zwiększenia wydajności, analizy danych lub przekazywania w formacie PDF do programu PowerPoint ( * .рртх). Ponadto, jeśli chcesz po prostu zwykły tekst lub obraz .TXT i .jpg-jest to dostępne. Właściwie to 8-w-1 konwerter PDF!
Konwersja plików PDF do Word
dla programu Microsoft Word jest jednym z najbardziej znanych formatów dokumentów. Pracownicy umysłowi i studenci mają do czynienia z dużą ilością plików PDF i dokumentów Word każdego dnia. Przełączanie między tymi dwoma dokumentami jest prawdziwym kłopotów.
Rozjaśnić konwerter PDF Kreator będzie przekonwertować PDF do dokumentu programu Microsoft Word (w. z rozszerzeniem docx), a nawrócenie będzie zachować oryginalny kolor czcionki, obrazy, układy i formatowanie dokumentu w formacie PDF, więc nie trzeba tracić czasu na ustawienia dokumentów wyjściowych.
Konwersja PDF do programu Excel
księgowych, bankierów, inżynierów, doradców i innych prac z danymi powinno się spróbować rozjaśnić konwerter PDF Kreator. Jeśli kiedykolwiek dostać się do pracy wprowadzania danych, będziesz wiedział, jak długo i monotonnie przedruk dane z pliku PDF do programu Excel. Rozjaśnić konwerter PDF Kreator może pobierać dane z plików PDF szybko i wyjściowych w formacie Excel (.kontakty .кшм). Z potężnym stół i elastyczne opcje wyjścia, może poradzić sobie z najbardziej skomplikowanymi tabeli danych bez żadnych problemów. Można nawet ręcznie oznaczyć obszary stole przed transformacją. Konwersja PDF do programu Excel koncentruje się na dane, można zrobić mniej błędów i zaoszczędzić więcej energii.
Konwersja PDF do programu PowerPoint
Można zauważyć, że prezenterka lubi konwersji prezentacji w formacie PDF do dystrybucji? Z rozjaśnić konwerter PDF Kreator, możesz przywrócić aplikacji PowerPoint (.pptx) z PDF bez wysiłku. PDF do programu PowerPoint do konwersji pozwolą zachować oryginał układów, treści i grafiki dobrze. Korzystanie z prezentacji nie może być prostsze.
Konwersja plików PDF w prosty tekst i obrazy
zwykły tekst może być przydatny czasami, zwłaszcza, gdy trzeba użyć tylko zawartość tekstowa. W niektórych przypadkach, ludzie chcieliby uzyskać plik tekstowy jako załączniki wiadomości e-mail. Każdy może czytać, wszystko może się otworzyć. Możesz wybrać obraz (.jpg) jako formatu wyjściowego, gdy masz obrazu na podstawie dokumentu pdf, można dostosować jakość druku do mniejszego rozmiaru pliku.
Wbudowany PDF-czytnik
rozjaśnić PDF converter jest również program do czytania, bardzo lekki-waga i szybkość renderowania znacznie szybciej, niż wielu czytelników formacie PDF są dostępne na rynku. Wystarczy zaimportować wiele plików PDF, jak ci się nie podoba w liście plików, wbudowany PDF-czytnik będzie wyświetlany wybrany plik PDF natychmiast.
Inne cechy
przekonwertować nieograniczoną liczbę plików PDF w jednym czasie;
Wsparcie dla plików PDF z kopiowania i drukowania ograniczeń;
elastyczne opcje wyświetlania dla różnych formatów wyjściowych, zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby konwertowania;
konwertuje duży plik PDF z kilkoma tysiącami stron bez problemów;
bardzo szybko, to zajmie tylko chwilę, aby przekształcić 100-stronicowy plik;
Obsługuje wszystkie wersje Microsoft biura.
System operacyjny: Microsoft Windows10, 8, 7, Vista i XP (wszystkie wersje)
nie jest wymagany program Microsoft Office i produktach Adobe, zainstalowanych
Sugerowany sprzęt: Procesor: 2 ghz pamięć RAM: 1GB
miejsce: Rozmiar pliku: 6.8 MB, zalecane 100 Mb
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 22  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler