EJ Technologies JProfiler 10.1.3 » ExSite PREMIUM
EJ Technologies JProfiler 10.1.3
EJ Technologies JProfiler 10.1.3
EJ Technologies JProfiler 10.1.3 (x86/x64) | 80.2/80.3 Mb

Tworzenie jest potężnym narzędziem, które można wykorzystać do profilowania aplikacji w oparciu o java, dynamiki i pozwala analizować je w nadziei na optymalizację wydajności.

Kiedy profilu, trzeba najbardziej potężne narzędzie, które można zrobić


Tworzenie jest potężnym narzędziem, które można wykorzystać do profilowania aplikacji w oparciu o java, dynamiki i pozwala analizować je w nadziei na optymalizację wydajności.
Wyjątkowa łatwość użycia
, gdy profil, potrzebujesz najbardziej potężne narzędzie, które można zrobić. W tym samym czasie, nie chcesz tracić czasu na naukę, jak korzystać z narzędzia. Tworzenie-to prosty i potężny zarazem. Konfigurowanie sesji jest bezpośredni, integracji zewnętrznych zrobić pierwsze kroki na jednym oddechu i profilowanie danych wydaje się w naturalny sposób. Na wszystkich poziomach, tworzenie został starannie zaprojektowany, aby pomóc ci zacząć rozwiązywać swoje problemy
.Profilowanie bazy danych jdbc, jpa i w nosql
bazy wymienia główne przyczyny problemów z wydajnością w aplikacjach biznesowych. Tworzenie oprogramowania z jdbc i jpa/tryb uśpienia jak sondy, jak i nosql z próbki dla mongodb i cassandra i hbase pokazać przyczyny wolnego dostępu do bazy danych i jak powoli wypowiedzi są nazywane kodem. Z pomocą jdbc osi czasu, która pokazuje wszystkie jdbc związku z ich działalnością, przez punkty widzenia, co pokazuje powolny oświadczenia w różne telemetrii wygląd i lista pojedynczych zawodów, na bazie sondy są ważnym narzędziem do badania bazy danych warstwy.
Doskonałe wsparcie dla Java wersje Enterprise
wsparcia dla G jest obecny w większości gatunków w tworzenie. Na przykład, w poziomie agregacji G widzisz drzewo połączeń z punktu widzenia komponentów G w aplikacji. Ponadto, drzewo połączeń jest podzielony dla każdego identyfikator URI żądania. Ponadto, tworzenie dodaje semantyczną warstwę na wierzchu niskiego poziomu profilowania danych, jak jdbc, jpa/tryb uśpienia, OBLIGACJI i jndi połączeń, które są prezentowane w widoku profilu PROCESORA. Z jego obsługą Jee, tworzenie mostów przepaść między profiler kodu i wysokiego poziomu G narzędzie do monitorowania.
Wyższe profilowania danych
tworzenie posiada szereg czujników, które pokazują, że wyższy poziom ciekawych podsystemów w jre. Oprócz podsystemów java jej jak jdbc, jpa/tryb uśpienia, JSP/Сервлеты, jms, serwisy internetowe i jndi, tworzenie oraz przedstawiono ogólne informacje na temat połączeń, rmi, pliki, gniazda i procesy. Każdy z tych czujników ma swój własny zestaw przydatnych widoków, które daje ogólne pojęcie, podstawowe problemy z wydajnością i pozwala śledzić poszczególne wydarzenia. I co więcej, wszystkie te opinie dostępna jest również dla własnych sond, które można dostosować na bieżąco do tworzenie.
Okna 10/8/7/Vista, serwer 2016/2012/2008, XP i
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 15  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler