ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 v11.2 Build 1309 (x64) » ExSite PREMIUM
ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 v11.2 Build 1309 (x64)
Dodał: LeeAndro   Data: 8-03-2018, 20:34  PROGRAMY / Grafika
ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 v11.2 Build 1309 (x64)
ACDSee Photo Studio Ultimate 2018 v11.2 Build 1309 (x64) | 172.7 Mb

Z GPU warstw dopasowania, surowców i edycji, i Arsenał profesjonalnych narzędzi do zarządzania zasobami cyfrowymi, w studio programu ACDSee ostateczny 2018 znajduje się, jak tylko oprogramowanie niezbędne do zaspokojenia każdej części twojej fotografii cyfrowej pracy


teraz jeszcze więcej sposobów, aby przejąć kontrolę nad ich manipulowanie cenami i elastyczne import środków przyczynia się do wzrostu wydajności, i więcej, Studio ultimate można łatwo uzyskać szybkie i niesamowite rezultaty.
Kompleksowy edytor RAW
zrobić większość swoich surowych zdjęć z foto-Studio jest ostatecznym wbudowane wsparcie dla ponad 500 modeli kamer. Dla pełnej wolności, zacznij od surowych danych pochodzących z matrycy aparatu i niezniszczalny, aby przekształcić go w coś, co chcesz, za pomocą ekspozycję, kontrast, kolor, naprawa i serwis, ostrzenie i druga część-narzędzie.
Marzycielski warstwowe edytować
można użyć wielowarstwowe edytor, odważnie wprowadzać innowacje, za pomocą manipulacji parametrycznego ceny. Dodawanie warstw dla osiągnięcia indywidualnych ustawień i efektów, i wrócić, aby zmieniać je w dowolnym momencie. Para poszczególnych warstw z każdym, aby zmienić tryb filtra lub regulacji dla pełnej manipulacji obrazu wolności.
Proste zarządzanie zasobami cyfrowymi
wyszukiwanie, sortowanie, przenoszenie, porządkowanie i udostępnianie-wszystko, co potrzebne do pełnej kontroli nad swoimi zdjęciami jest tutaj na wyciągnięcie ręki. Dodaj oceny, hierarchiczne słowa kluczowe, kategorie, i dane o lokalizacji do zdjęć. Szybko ustalić zdjęcia do dalszej obróbki za pomocą wizualnych znaczników lub niestandardowe paski barwne.
Usunąć i zastąpić
bierz co chcesz z twoich zdjęć i zintegrować inne. Wybierz niechciane obiekty, aby usunąć i stosowania Inteligentnych usunąć, aby wypełnić obszar z odpowiednim tłem. To контентно-wrażliwa narzędzie będzie produkować naturalny efekt, nawet po wyjęciu elementów, takich jak słupy telefoniczne, tłum obcych ludzi, niedoskonałości, groźne chmury, wszystko, co chcesz. Nawet remont budynków i powierzchni, aby stworzyć fantastyczne manipulacji, i złożony obraz.
Deformować i reformować
twórczą wyobraźnię nigdy nie było tak gładko. Narzędzie tworzywa sztucznego umożliwia zniekształcenie obiekty w zdjęcia bez utraty jakości. Przesunięcie, skalowanie, wybrzuszenie, lub naprawić. Wolny rozwój projektu, lub wzruszające portrety z przenosinami, nie zmieniając ich. *Dostępne tylko dla systemów 64-bitowych.
Zmobilizować swoje życie
z ACDSee mobile synchronizacji, można bezprzewodowo i od razu wysyłać zdjęcia i filmy bezpośrednio do ACDSee photo studio z urządzenia przenośnego! Po prostu wybierz i wyślij. Dostępna na iPhone i Android, program ACDSee mobilna aplikacja synchronizacji śledzi, jakie zdjęcia zostały wysłane, więc nie trzeba. Zwiększyć poprzez proces elastyczny system konfiguracji i dostosowania nazwy plików i podkatalogów. Edycja i przesyłanie metadanych, podczas gdy korzystając z RAW na iPhone ' a.
Sprzętu
Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64 procesor (2 Ghz lub szybszy)
2 GB pamięci ram (6 GB zalecane)
512 Mb pamięci Wideo (video ram)
z DirectX 10 zgodny Graficzny adapter
1024 x 768 wyświetlacz o rozdzielczości (1920 x 1080 zalecane)
2 GB wolnego miejsca na dysku twardym

dla systemu Microsoft Windows 7 (SP1), Windows 8 lub Windows 8.1, i Windows 10 (64-bitowe)
- Microsoft Internet Explorer 9+
z DirectX 10 lub powyżej
windows media player 9.0
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 142  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler