Xara Photo & Graphic Designer 16.0.0.55162 » ExSite PREMIUM
Xara Photo & Graphic Designer 16.0.0.55162
Xara Photo & Graphic Designer 16.0.0.55162
Xara Photo & Graphic Designer 16.0.0.55162 (x64) | 195 Mb

Łączyć tekst z grafiką i zdjęciami, aby stworzyć swój własny projekt dla zaproszenia, plakaty, lub wiadomości w social media. Projekt projekty elegancko z nowym tekstem funkcje w Xara photo & graphic designer


Na foto & grafik - po prostu lepsze zdjęcia! Szczegółowe edycji zdjęć, konkursy rysunków i profesjonalny projekt: zrealizować wszystkie swoje pomysły do zdjęć i grafik! Z kolażu zdjęć do drukowania dokumentów i cyfrowych dzieł: uzyskać imponujące rezultaty szybko!
Do projektowania graficznego
grafiki wektorowej projekt
tworzenie kształtów wektorowych i tekstu, które można połączyć, aby utworzyć projekt dla zaproszenia, ulotki i logo. To pozwala eksportować do dowolnego rozmiaru bez utraty jakości
.Nowy! Edytor PDF 3.0
Nie jest ważne, czy chcesz zmienić tekst lub przełączanie obrazu: to jest po prostu, aby dokonać zmian w PDF-dokumenty Na zdjęcie i projektant graficzny.
Narzędzie kształt
zmienić kształt i kolor dowolny pierwotnego kształtu bez utraty jakości. To wszystko jest w tworzeniu nowych form dla swoich projektów. Zdjęć do kolażu
zdjęć do kolażu
wybierz żądany szablon z katalogu online treści, a następnie przeciągnij elementy w odpowiednie miejsce. Wszystkie siatki są dowolnie regulowane.
Inteligentne formy
naszych najbardziej poszukiwanych życzenie klienta: rozmiar, kolor i kształt każdego SmartShape mogą być łatwo modyfikowane.
Zdjęcia stockowe
ogromny wybór agencji zdjęć do wyboru jest włączony. Zawsze znaleźć odpowiednie zdjęcie!
Grafika i ilustracja
dostęp do imponującej kolekcji elementy projektu i ilustracje do wykorzystania w druku lub w internecie.
Tło usunąć podręcznik
łatwo usunąć obiekty z ich pochodzenia: to tylko maska, obiekt, z grubsza usunąć tło i usunąć go za pomocą myszy.
Wytnij elementy
łatwo usunąć niechciane obiekty: wybierz szkic, za pomocą myszy, a magnetyczne lasso będzie automatycznie tworzyć drogę.
Magia skasować
ktoś chodzi w kadrze, irytujących ulicznych znaków lub poruszających się pojazdów: magia usuwa niechciane obiekty ze zdjęć w mgnieniu oka.
Narzędzie do zdjęcia, leczyć
retuszu plam i zmarszczek z twoich zdjęć: zdjęcie narzędzie uzdrawiania, można uczynić je znikają z jednym kliknięciem myszy.
Imponujące zdjęcia filtry
kreatywnych filtrów fotograficznych, można stworzyć niepowtarzalny wygląd w różnych kolorach: import jednego kliknięcia i skończyłem!
Malowanie pędzlem
opracowanie własne zdjęcia realistyczne obrazy pędzla za pomocą skanowania zdjęć i wektorów. Pozwala to na łatwe tworzenie niezwykle realistycznych obrazów i efekty specjalne. Na przykład, zrobić zdjęcie jako szablon i przekształcić go w obraz.
Efekty
tchnąć życie w swoje rysunki z efektów, takich jak przezroczystość, cienie i gradienty. Można również użyć narzędzia formy do zmiany wyglądu obiektów.
Projektowanie 3D
dodaj nowy wymiar do swoich grafiki 3D-narzędzie. Można nawet ustawić perspektywę, głębię i cień. Absolutną atrakcją: tworzyć własne plany mieszkania do projektowania wnętrz.
Pracować w dowolnej przestrzeni
utrzymać odpowiedni kolor, aż do ostatecznego wydruku. CMYK (cyan, magenta, żółty i kluczowy) oferuje dokładny odcień potrzebujesz ulotki, zdjęcia i dokumenty
.Wybierz plik swobodnie formatach
można importować, edytować i eksportować liczne formaty plików zdjęć i grafik. Możesz łatwo udostępniać dokumentami i zdjęciami z kolegami i przyjaciółmi, bez ograniczeń!
Wsparcie dla 64-bitowych
64-bitowa wersja Photo & graphic designer daje możliwość pracy w złożonych dokumentów z różnymi składnikami.
Obsługa wielordzeniowych procesorów
za znacznie wyższą wydajność od KOMPUTERA: procesory są wykorzystywane optymalnie w Xara photo & graphic designer. Stwórz swój własny skróty
stwórz swój własny skróty
szybko otworzyć narzędzi i funkcji za pomocą skrótów klawiszowych, co sprawia, że łatwiejsze i bardziej efektywne.
Stałe cechy. Zmaksymalizować wydajność: ostatnia na zdjęciu i projektant graficzny zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.
Zdjęcia. Wzór: kolor Magii mecz
projektowanie zaproszeń, ulotek lub innych dokumentów spersonalizowanych w swoim stylu. Po prostu wklej zdjęcie w dowolny szablon i jednym kliknięciem myszy regulować cały dokument, aby kolory obrazu.
Ligatury OpenType
, jakby napisane od ręki: daj drukowanych i elektronicznych dokumentów, że specjalny kontakt z nowej ligatury OpenType. Litery łączą się w czasie rzeczywistym na kopaczy.
Pole tekstowe kruszywa
wyróżnić ważne informacje w dokumencie: z pola tekstowego kruszywa, tekst będzie dostosować się świetnie stanowić formę.
Narzędzie wielkie i małe
dla większej różnorodności w nagłówkach i tekstach: przełączanie między małymi i wielkimi literami z jednym kliknięciem myszy.
Makijaż strona
po prostu naprawić неэстетические podziały wierszy, aby stworzyć komfortowy przepływ do czytania i uporządkowany układ
poprawa kształtu przy stołach
wyraźna grafika i tabele są kluczowe w ważne dokumenty. Użyj ulepszone inteligentne formy dla tabel, aby przedstawić swoje dane przekonująco.
Edytor PDF 3.0
łatwo edytować gotowe dokumenty PDF za pomocą nowego edytora PDF 3.0. Można łatwo edytować tekst lub wyciąć i przenieść zdjęcia.
Import z pliku CSV
teraz możesz łatwo importować pliki CSV w Drugim foto & grafik i od razu na wizualizację danych w wyraźny wykres kołowy.
- Potrzebujesz 64-bitowe wersje następujących systemów operacyjnych:
- Windows 10, Windows 8 lub Windows 7, Windows Vista z
- Procesor: 700 MHz pamięć Ram: 512 Mb
- karta Graficzna: wbudowana, rozdzielczość co najmniej 1280 x 600
- miejsce na dysku twardym: 300 MB na instalację programu
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 19  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler