AnyMP4 Blu-ray Player 6.3.22 Multilingual + Portable » ExSite PREMIUM
AnyMP4 Blu-ray Player 6.3.22 Multilingual + Portable
AnyMP4 Blu-ray Player 6.3.22 Multilingual + Portable
AnyMP4 Blu-ray Player 6.3.22 Multilingual + Portable | 45.5/49.5 Mb

Program anymp4 Blu-ray player, jest ważnym rozwiązaniem dla domowej rozrywki. To potężne i proste w użyciu oprogramowanie ma możliwość odtwarzać wszystkie płyty Blu-ray z każdego regionu, wszystkie dyski Blu-ray foldery i pliki obrazów ISO


może też grać na 1080p HD wideo i wideo w formacie AVCHD z doskonałej jakości i gładkości.
Ale jest jeszcze więcej! Program anymp4 Blu-ray player występuje jako uniwersalny odtwarzacz multimedialny oprogramowanie, które pozwala na oglądanie każdy plik multimedialny jak z doskonałej jakości wideo (MTS, M2TS i C i MXF KONTROLI, jak MKV i flv, RMVB, MPEG, MP4 i MOV, AVI, WMV, itp.). Z pomocą tego programu można korzystać z najnowszych Blu-ray, filmów lub filmów wideo w formacie HD, nie wychodząc z własnego ekranu.
Ciesz się pełnym i jasnym dysków Blu-ray doświadczenie
wyobraź sobie, ciesząc się jasne i Blu-ray doświadczenie w zaciszu własnego domu. W najnowszych Blu-ray technologii, program anymp4 Blu-ray player pozwala na oglądanie jakichkolwiek filmów Blu-ray z dowolnego miejsca na świecie, bez ograniczeń. Z pomocą tego wspaniałego programu masz również możliwość gry w żadnych Blu-ray folder na swoim KOMPUTERZE i Blu-ray pliki ISO obraz w wysokiej rozdzielczości.
Filmy HD 1080p...nie ma problemu!
Nie tylko program anymp4 multimedialny obsługi najnowszych Blu-ray, jest również w stanie odtwarzać wszystkie filmy HD 1080p. Można w pełni cieszyć się wysokiej rozdzielczości filmy/wideo obraz z wysoką jakością obrazu i zaawansowanymi funkcjami treści. Z dźwiękiem przestrzennym 5.1 czy zabezpieczyć całą audiowizualny doświadczeniem, aby sprostać wymaganiom każdego filmu wentylatora.
Łatwo oglądać filmy na dużym ekranie w formacie
program anymp4 Blu-ray player oprogramowanie pozwala odtwarzać wszystkie media-wideo, takich jak wideo HD i AVCHD wideo, a nawet wsparcie dla innych popularnych formatów wideo, takich jak: MTS, pliki M2TS, MXF i KONTROLI, w tym mpeg, MP4, MKV i MOV i plików DivX, AVI, WMV i FLV, itp. krótko mówiąc, wszelkie media format jest w pełni kompatybilny z Blu-ray.
Własne kino domowe
po ciężkim dniu, potrzebujesz się zrelaksować. Dlaczego nie pójść do domu i niech program anymp4 Blu-ray player pomoże ci i twojej rodzinie cieszyć się ostatnimi Blu-ray filmu lub wideo wysokiej rozdzielczości w zaciszu własnego domu. Z naszej zaawansowanej wideo-Technologia, nie musisz się martwić o porywisty i nerwowy wideo. Ten uniwersalny odtwarzacz dysków Blu-ray program jest gładka jak jedwab, przynoszą prawdziwe doświadczenie kina domowego.
Prosty interfejs, aby uprościć życie
Czasami najprostsze pomysły są najlepsze. Program anymp4 Blu-ray player zapewnia miłośników kina prosty i intuicyjny interfejs. Łatwe przełączanie między pełnym i pół-ekran trybu lub przekazać swój ulubiony film W jednym naciśnięciem przycisku.
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP (z dodatkiem SP2 lub nowszym), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 z
Procesor: Intel Сердечником2 Duo 2.4 Ghz lub równoważny procesor АМД Athlone procesor lub powyżej
pamięć RAM: 1GB lub wyżej
dysku: wewnętrzny lub zewnętrzny napęd Blu-ray
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 7  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler